Par mums

Kas mēs esam?


Uzņēmuma specializācija ir smiltsērkšķu, brūkleņu, meža melleņu un purva dzērveņu audzēšana un pārstrāde.

Mūsu uzņēmums 2013. gadā ieguva ISO 22000: 2006 pārtikas drošības pārvaldības standartu.

Uzņēmuma piedāvātais produkts – smiltsērkšķu nektārs tiek ražots pēc īpašas receptes sadarbībā ar Latvijas zinātniekiem un tā izgatavošanas tehnoloģija ir aizsargāta. Pateicoties gadu gaitā uzkrātajai pieredzei, spējam ražot produktus, kuros saglabājas visu to īpašību un vērtību kopums, ko satur unikālie un vitamīniem bagātie smiltsērkšķa augļi.

Image
Image

Māris Selga

Ārsts un uzņēmuma vadītājs

Daba ir devusi cilvēcei unikālu augu pēc sava satura un formas. Smiltsērkšķa skaistums un ērkšķainība to padara par grūti novācamu, bet satura bagātība par grūti pārstrādājamu. Mūsdienu realitātes apzināšanās liek mums iet šo atklāsmes ceļu un veidot jaunus, vērtīgus un dabīgus produktus.

Mēs pateicamies smiltsērkšķa nektāra lietotājiem par uzticību, atsaucību un augstu produkta novērtējumu.

Image
Image
Image
Image

Uzņēmuma misija


  • Sniegt cilvēka veselībai visu vērtību kopumu, ko satur smiltsērkšķis.
  • Attīstīt produkta garšas kvalitāti.
  • Tiekties pēc nemitīgas izaugsmes.
  • Orientēties uz atbilstošu cenu politiku.
  • Rosināt sabiedrībā pārliecību par smiltsērkšķa nepieciešamību cilvēka organismam.
  • Izkopt ekoloģisku ražošanu ar videi nekaitīgām tehnoloģijām un dabīgām izejvielām.

Uzņēmuma vērtības


Mēs pieskaramies dabas vērtībām – ogām. Veselīgas, piesātinātas ar vitamīniem, antioksidantiem, minerālvielām – tādas ir dabīgas ogas un, protams, ar lielisku garšu. Visi mūsu produkti ir radīti no ogām, 100% dabīgi, bez ĢMO, konservantiem, krāsvielām vai kaitīgiem garšas pastiprinātājiem.

Uzņēmuma mērķis ir saglabāt ogu dabiskās vērtības un svaigumu, tāpēc tās tiek pārstrādātas ar mūsu izstrādātām saudzīgām tehnoloģijām.

Uzņēmuma filozofija


Mēs esam dabas sastāvdaļa. Mums ir bezatkritumu ražošana. Mūsu uzņēmums ražo produktus no dabīgām ogām, 100% dabīgus. Produkti nonāk iepakojumos. Iepakojumi veikalos un Jūsu mājas ledusskapjos.

Aicinām visus lietotājus atcerēties par dabu un šķirot plastmasas pudeles un iepakojumus, novietojot tos tam paredzētajos konteineros. Mūsu uzņēmums ir Jums pateicīgs, ja jau šķirojat atkritumus. Nepārtrauktības princips palīdz saglabāt dabu un tās vērtības.